Základem pocitu zdraví a pohody u člověka je zdravý a dostatečný spánek, který maximalizuje výkon během práce i mimo ni a požitek z plnohodnotného a aktivního života.

Naše společnost Ambience Design pro vás našla toho nejlepšího výrobce postelí, a tím je společnost Silentnight, která je už více než 60 let oblíbeným.


a zavedeným výrobcem postelí a matrací ve Velké Británii. Dokáže využít všech svých zkušeností, dovedností a odborných znalostí, aby pomoha každému nalézt nejlepší řešení jeho spánkových potřeb. Silentnight věnuje velkou pozornost zkoumání spánkových zvyklostí jednotlivých lidí, spolupracuje v tomto směru i s lékaři, univerzitami a akademickými pracovišti a má plnou podporu Rady pro dobrý spánek (Sleep Council). Rovněž se spojili s odbornicí na otázku zdravého spánku, s doktorkou Nerinou, která společnosti pomáhá nalézt způsoby, jimiž lze kvalitu spánku vylepšit.

Z výzkumu, který si nechala společnost Silentnight vypracovat, vyplývá, že až 75 % lidí nespí zdravě. Silentnight se to rozhodla změnit.

Tyto webové stránky vám pomohou nalézt perfektní postel či matraci, jež by zcela splňovala vaše individuální potřeby týkající se pohodlí. Věříme, že právě kombinace správné postele a zdravého, příjemného prostředí je klíčem ke zdravému spánku.

ambience design team anglicke postele praha

Vaše postel není jen místem, kde spíte. Je ústředním bodem ložnice a jedním z nejdůležitějších kusů nábytku ve vašem domově. Silentnight vyrábí nepřebernou škálu postelí. Sortiment rovněž zahrnuje různé extra prvky, zejména mimořádnou nabídku úložných prostor, typů matrací a designů čel postelí s možností výběru různě barevných potahových látek. Můžete si tedy vytvořit postel, jež bude plně vyhovovat vašemu stylu. Pomůžeme vám nalézt postel přesně pro vás.

Jednou z nejdůležitějších podmínek pro pokojný spánek během noci je volba správné matrace. Silentnight vyrábí matrace vysoké kvality, jež byly přísně testovány z hlediska celkového pohodlí během noci.