Cashmere Luxury 2000: Rest Assured

Eloquence Collection
Výška matrace 28 cm
EcoComfort Fibres
Výplň matrace: kašmír, jemné hedvábí a jehněčí vlna
2000 Pocket Springs


Věděli jste, že až 52 % lidí si stěžuje na to, že je jim v posteli příliš horko? Sortiment chytrých vláken, která Silentnight používá, jako jsou vlákna EcoComfort (TM), brání dle vědeckých důkazů přehřátí, které může narušit váš spánek, umožňují matracím dýchat a ponechávají tělu komfortní tělesnou teplotu po celou noc. Silentnight rovněž nabízí širokou škálu matrací s přírodními prodyšnými výplněmi, včetně hedvábí, jehněčí vlny či kašmíru, které umožňují volný pohyb vzduchu mezi vlákny a zabraňují přehřívání. Kontakt s jejich povrchem tak ve vás navodí dojem maximálního luxusu.

2000 jednotlivých taštičkových pružin reaguje na vaše tělo a nabízí nebývalé pohodlí a oporu. Vrstvy bohaté výplně zajišťují flexibilní pohodlí a jemné tlumení. Luxusní jemná prošívaná potahová látka je skvělým povrchem pro spánek. Matrace je jednostranná, tudíž ji nemusíte převracet spodní stranou nahoru, pouze ji čas od času otočte tak, aby část pod hlavou byla nově pod nohama.

Cashmere Luxury 2000 není nutné nikdy přetáčet. Nicméně, doporučujeme alespoň jejich pravidelnou rotaci po směru hodinových ručiček dle instrukcí v popisu výrobku, aby se matrace opotřebovávala rovnoměrně.


Velikosti

150x200

180x200

Ceny

28 426 Kč  

33 763 Kč 


           Doprava po Praze ZDARMA!         

    Orientační ceny za přepravu a montáž jedné postele mimo Prahu
  Do 100 km                 cca 5 000 Kč
   Do 200 km                cca 8 000 Kč
   Do 300 km                cca 10 000 Kč


ambience design praha anglicke kontinentalni postele dekado