Matrace Miracoil Latex Deluxe: Silent Night

Classics Collection

Výška matrace 28 cm

Innergetic Latex

Purotex

Miracoil

Tento model se vyznačuje exkluzivním zónovým pružinovým systémem Miracoil® společnosti Silentnight, který poskytuje opěru a úlevu od zatížení pro všechny tvary a velikosti lidského těla, a zónovou latexovou výplní pro mimořádné pohodlí.

 
 

Podstatou exkluzivní technologie Silentnight, zvané Miracoil (TM), je použití jediného dlouhého drátu, stočeného do stovek spirál, jež rozkládají zátěž rovnoměrně a mnohem efektivněji než standardní pružinové matrace. Matrace Miracoil jsou po celé své ploše vyplněny pružinovým systémem, jenž zajišťuje rovnoměrnou oporu těla a vy nikam nesklouzáváte.  Zároveň, spíte-li na jednolité matraci, je tedy eliminováno i narušení spánku vašeho partnera. 

Exkluzivní materiál Innergetic® Latex obsahuje tisíce drobných bublinek, jež podporují elasticitu materiálu a vytváří přirozený odraz matrace. Jemně ulevují tlaku na kloubech a usnadňují pohyb v posteli během spánku. Na rozdíl od paměťové pěny nepotřebuje k aktivaci tělesné teplo. Je přirozeně hypoalergenní, a tedy ideální pro alergiky.

Abychom spali tvrdě a kvalitně, musí nám tělesná teplota v noci poklesnout. Horko vytvářené přehříváním v postelích má za následek tvorbu vlhkosti, ve které se dobře daří různým druhům roztočů. Používání probiotik Purotex schválila alergologická společnost Velké Británie. Silentnight  je přidává do příze svých látek, které tká či plete, aby vytvořila pohodlnou prošívanou svrchní vrstvu matrací značky Silentnight. Cílem je, aby matrace zůstaly hygienicky čisté. Každé vlákno má na sobě drobné mikrokapsle, a kdykoliv matraci použijete, kapsle ihned začnou absorbovat vlhkost. Tím zabraňují množení bakterií a tvorbě plísní a zároveň eliminují hromadění roztočů.

Velikosti

90x190   

135x190   

150x200   

180x200   

Ceny

18 549 Kč  

24 648 Kč  

28 840 Kč  

34 558 Kč


              Doprava po Praze ZDARMA!            

    Orientační ceny za přepravu a montáž jedné postele mimo Prahu
  Do 100 km                 cca 5 000 Kč
   Do 200 km                cca 8 000 Kč
   Do 300 km                cca 10 000 Kč


ambience design praha anglicke kontinentalni postele dekado