Helmsley Cashmere 1400: Rest Assured

Heritage Collection

Výška matrace 28 cm

Ortopedická

Purotex + Výplň matrace: kašmír, jemné hedvábí a jehněčí vlna

1400 Pocket Springs


Věděli jste, že až 52 % lidí si stěžuje na to, že je jim v posteli příliš horko? Sortiment chytrých vláken, která Silentnight používá, jako jsou vlákna EcoComfort (TM), brání dle vědeckých důkazů přehřátí, které může narušit váš spánek, umožňují matracím dýchat a ponechávají tělu komfortní tělesnou teplotu po celou noc. Silentnight rovněž nabízí širokou škálu matrací s přírodními prodyšnými výplněmi, včetně hedvábí, jehněčí vlny či kašmíru, které umožňují volný pohyb vzduchu mezi vlákny a zabraňují přehřívání. Kontakt s jejich povrchem tak ve vás navodí dojem maximálního luxusu.

Systém chytrých vláken, jako jsou vlákna EcoComfort (TM), umožňuje matracím dýchat a ponechává tělu komfortní tělesnou teplotu po celý rok. Přehřívání totiž může narušit dobrý spánek. 
Nedochází tedy k omezení pohybu těla či nepohodlnému nárůstu tělesné teploty.

Abychom spali tvrdě a kvalitně, musí nám tělesná teplota v noci poklesnout. Horko vytvářené přehříváním v postelích má za následek tvorbu vlhkosti, ve které se dobře daří různým druhům roztočů. Používání probiotik Purotex schválila alergologická společnost Velké Británie. Silentnight  je přidává do příze svých látek, které tká či plete, aby vytvořila pohodlnou prošívanou svrchní vrstvu matrací značky Silentnight. Cílem je, aby matrace zůstaly hygienicky čisté. Každé vlákno má na sobě drobné mikrokapsle, a kdykoliv matraci použijete, kapsle ihned začnou absorbovat vlhkost. Tím zabraňují množení bakterií a tvorbě plísní a zároveň eliminují hromadění roztočů.

1400 jednotlivých taštičkových pružin reaguje na vaše tělo a nabízí nebývalé pohodlí a oporu. Vrstvy bohaté výplně zajišťují flexibilní pohodlí a jemné tlumení. Luxusní jemná prošívaná potahová látka je skvělým povrchem pro spánek. Matrace je jednostranná, tudíž ji nemusíte převracet spodní stranou nahoru, pouze ji čas od času otočte tak, aby část pod hlavou byla nově pod nohama.

Matrace Helmsley Cashmere 1400 není nutné nikdy přetáčet. Nicméně, doporučujeme alespoň jejich pravidelnou rotaci po směru hodinových ručiček dle instrukcí v popisu výrobku, aby se matrace opotřebovávala rovnoměrně.


Vyberte si:

1. Velikost

90x190   

135x190   

150x200   

180x200   

2. Úložný prostor

 
 

3. Styl čela a barvu postele

4. Postel pevná nebo pružinová


Ceny 180 x 200

Pevná (Bez čela)

Bez zásuvek

 2  zásuvky 

4  zásuvky

4  zásuvky (2 velké, 2 malé)

OTTOMAN

OTTOMAN + 2  zásuvky

OTTOMAN + 2  malé zásuvky

   45 103 Kč

   47 263 Kč  

   49 422 Kč  

   48 622 Kč  

   49 422 Kč

   51 582 Kč

   50 782 Kč  


          Doprava po Praze ZDARMA!         

    Orientační ceny za přepravu a montáž jedné postele mimo Prahu
  Do 100 km                 cca 5 000 Kč
   Do 200 km                cca 8 000 Kč
   Do 300 km                cca 10 000 Kč


ambience design praha anglicke kontinentalni postele dekado