Miracoil Latex Deluxe: Silent Night

Classics Collection
Výška matrace 28 cm
Výplň matrace: Innergetic Latex
Purotex
Miracoil

 

Tento model se vyznačuje exkluzivním zónovým pružinovým systémem Miracoil® společnosti Silentnight, který poskytuje opěru a úlevu od zatížení pro všechny tvary a velikosti lidského těla, a zónovou latexovou výplní pro mimořádné pohodlí.

 
 

Podstatou exkluzivní technologie Silentnight, zvané Miracoil (TM), je použití jediného dlouhého drátu, stočeného do stovek spirál, jež rozkládají zátěž rovnoměrně a mnohem efektivněji než standardní pružinové matrace. Matrace Miracoil jsou po celé své ploše vyplněny pružinovým systémem, jenž zajišťuje rovnoměrnou oporu těla a vy nikam nesklouzáváte.  Zároveň, spíte-li na jednolité matraci, je tedy eliminováno i narušení spánku vašeho partnera. 

Exkluzivní materiál Innergetic® Latex obsahuje tisíce drobných bublinek, jež podporují elasticitu materiálu a vytváří přirozený odraz matrace. Jemně ulevují tlaku na kloubech a usnadňují pohyb v posteli během spánku. Na rozdíl od paměťové pěny nepotřebuje k aktivaci tělesné teplo. Je přirozeně hypoalergenní, a tedy ideální pro alergiky.

Abychom spali tvrdě a kvalitně, musí nám tělesná teplota v noci poklesnout. Horko vytvářené přehříváním v postelích má za následek tvorbu vlhkosti, ve které se dobře daří různým druhům roztočů. Používání probiotik Purotex schválila alergologická společnost Velké Británie. Silentnight  je přidává do příze svých látek, které tká či plete, aby vytvořila pohodlnou prošívanou svrchní vrstvu matrací značky Silentnight. Cílem je, aby matrace zůstaly hygienicky čisté. Každé vlákno má na sobě drobné mikrokapsle, a kdykoliv matraci použijete, kapsle ihned začnou absorbovat vlhkost. Tím zabraňují množení bakterií a tvorbě plísní a zároveň eliminují hromadění roztočů.


Vyberte si:

1. Velikost

90x190   

135x190   

150x200   

180x200   

2. Úložný prostor

 
 

3. Styl čela a barvu postele

4. Postel pevná nebo pružinová


Ceny 180 x 200

Pevná (Bez čela)

Bez zásuvek

 2  zásuvky 

4  zásuvky

4  zásuvky (2 velké, 2 malé)

OTTOMAN

OTTOMAN + 2  zásuvky

OTTOMAN + 2  malé zásuvky

   53 488 Kč

   55 648 Kč  

   57 808 Kč  

   57 008 Kč  

   57 808 Kč

   59 968 Kč

   59 168 Kč   


            Doprava po Praze ZDARMA!         

    Orientační ceny za přepravu a montáž jedné postele mimo Prahu
  Do 100 km                 cca 5 000 Kč
   Do 200 km                cca 8 000 Kč
   Do 300 km                cca 10 000 Kč


ambience design praha anglicke kontinentalni postele dekado